Menu

środki czyszczące do rąk

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 49

Emulsja do mycia rąk 440ml FAST ORANGE

26,21 zł

Emulsja do mycia rąk 440ml FAST ORANGE

            (1)

Pasta do mycia rąk 500 ml BUSSARD

29,17 zł

Pasta do mycia rąk 500 ml BUSSARD

            (1)

Pasta warsztatowa do mycia rąk K2 Abra 500 ml

8,99 zł

Niedostępny

Pasta warsztatowa do mycia rąk K2 Abra 500 ml

            (3)

100ml krem do rak

20,91 zł

Niedostępny

100ml krem do rak

Dozownik mydła Hexotol 0,9L

157,55 zł

Niedostępny

Dozownik mydła Hexotol 0,9L

Mydło JMC Pro w kremie 1.4 L

93,98 zł

Niedostępny

Mydło JMC Pro w kremie 1.4 L

Artykuły z bloga

Środki do czyszczenia rąk dla ochrony dłoni przy czyszczeniu motocykla

Środki do rąk to specjalne preparaty chroniące ręce przed skutkami kontaktu z rozmaitymi środkami czyszczącymi motocykle. Środek do rąk pozwala przygotować skórę rąk do pracy z niebezpiecznymi dla ciała substancjami, dokładnie wyczyścić dłonie po czyszczeniu motocykla i zmniejszyć skutki kontaktu z preparatami czyszczącymi jednoślad i jego części.

Dlaczego tak ważne są środki do czyszczenia rąk przy myciu motocykla?

Substancje stosowane przy motocyklach do ich mycia, czyszczenia, naprawy czy nawet typowego użytkowania, często nie są obojętne dla ciała użytkownika. Przykładowo, skuteczne w walce z brudem środki czyszczące do motocykli mogą być bardzo szkodliwe dla skóry, a nawet całych rąk, szczególnie dłoni.

Skutki mogą być odczuwalne zarówno od razu bólem, pieczeniem czy zaczerwienieniem skóry dłoni, jak i w dalszym okresie, łącznie z chorobami typu nowotwór skóry. Aby uchronić się przed tymi konsekwencjami warto zaopatrzyć się w środki do czyszczenia rąk przygotowane specjalnie do użycia przy pracach nad motocyklem.

Środek do rąk niejedno ma imię

Wbrew pozorom, preparat określony jako „środek do czyszczenia rąk” może kryć różne substancje. Obecne na rynku jako krem do rąk, środki czyszczące mogą służyć do zabezpieczenia rąk przed kontaktem z niebezpiecznymi preparatami jeszcze zanim przystąpimy do mycia motocykla. Największa grupa to jednak środki czystości stosowane po czyszczeniu motocykla w celu usunięcia z ciała rozmaitego typu brudu.

Dostępne jako emulsja, pasta, mydło czy spray, środki czyszczące skutecznie usuwają oleje, smary i zabrudzenia, nie narażając przy tym na uszkodzenie samych rąk. W końcu, środki do czyszczenia rąk to także środki czystości stosowane już po właściwym umyciu rąk. Specjalne kremy ochronne zmniejszą skutki kontaktów ze szkodliwymi substancjami, odżywią skórę rąk i przyśpieszą ich odbudowę.

Wysokiej jakości środki do czyszczenia rąk w Gmoto.pl

U nas znajdziesz wysokiej jakości środki do czyszczenia i pielęgnacji rąk po pracach warsztatowych. Oferujemy środki czyszczące do stosowania przed i po pracach nad motocyklem, czyszczące ręce i zabezpieczające je przed groźnymi skutkami kontaktów z niebezpiecznymi substancjami i brudem. Cechy, parametry i inne informacje na temat danego środka do czyszczenia rąk znajdziesz klikając na produkt.