Aprilia Area 51

Zdjęcie Aprilia apreslachat.com

Strefa 51. Większość ludzi słysząc tę nazwę pomyśli o amerykańskiej bazie usytuowanej pośrodku surowej pustyni w stanie Nevada, w której rzekomo przeprowadza się badania na istotach pozaziemskich. Prawdziwe przeznaczenie obiektu jest w prawdzie inne, projektuje i testuje się w nim jednostki powietrzne przyszłości, znacząco przewyższające rozwiązaniami technicznymi dzisiejsze czasy. Dlaczego więc włoski koncern Aprilia opatrzył taką nazwą miejski skuter dla nastolatków? O dziwo, odpowiedź jest w pełni uzasadniona... Area 51 to maszyna nowoczesna, niekonwencjonalna, futurystyczna w każdym calu. Patrząc na nią trudno uwierzyć że została faktycznie wyprodukowana, ponieważ przypomina bardziej szkic konceptu zdolnego marzyciela. Ostre kształty przenikają się z malowaniem skrzętnie odcinającym kolejne segmenty nadwozia. Dzięki dopracowanej linii owiewek skuter sprawia wrażenie odlanego z jednego kawałka tworzywa, nie znajdziemy tutaj bowiem odstającej kierownicy czy typowej przestrzeni na nogi.

Stylistyce przyszłości towarzyszą także nietypowe rozwiązania konstrukcyjne. Z przodu pojazdu widnieje jednostronny wahacz pchany, pomiędzy nogami umieszczony zaś został zbiornik paliwa. Dzięki temu drugiemu zabiegowi jednoślad jest o wiele stabilniejszy niż większość skuterów, ponieważ ma nisko umieszczony środek ciężkości. Wpływa to korzystnie na komfort jazdy i zachowanie w zakrętach. Na uwagę zasługuje także ciekłokrystaliczny wyświetlacz oraz skuteczny tarczowy układ hamulcowy. Takiego zestawienia próżno szukać u konkurencji. Sercem maszyny jest jednocylindrowy silnik chłodzony cieczą. Na tej płaszczyźnie ciąg szaleństw dobiegł końca, choć dwusuwowa jednostka generująca 5 KM sprawnie rozpędza jednoślad i daje zadowalające przyspieszenia.

Area 51 to niewątpliwie jeden z najciekawszych skuterów swojej klasy pojemnościowej. Znajdziemy w nim to co najważniejsze, czyli powalającą stylistykę i trwałą jednostkę napędową. Aprilia to także bez wątpienia idealna baza do tuningu optycznego i mechanicznego, czego potwierdzenie bez problemów znajdziemy na każdym forum skuteromaniaków.

Wybierz pojemność Area 51

Poniżej znajduje się lista pojemności Aprilia Area 51 do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe