Menu

Stelaże pod kufer centralny motocykla

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 1180

Stelaż pod kufer centralny podstawą montażu głównego bagażnika

Stelaż pod kufer centralny to zestaw elementów, które zamocowane w tylnej części jednośladu stanowią podstawę do montażu motocyklowego kufra centralnego. Odpowiednio dobrany stelaż kufra centralnego pozwala stabilnie i bezpiecznie zamontować kufer bez kontaktu z innymi elementami motocykla. Ze względu na wymóg ustawienia kufra w konkretnym położeniu, w wielu przypadkach stelaż do kufra centralnego jest związany nie tylko z modelem motocykla, ale i kufra.

Stelaż na kufer centralny niezbędny w typowej konstrukcji

Kufry centralne to często najbardziej praktyczne rozwiązanie do transportu bagażu. Zwykle największe spośród możliwych do wykorzystania na motocyklu, są one montowane centralnie, a przez to nie wpływają na równowagę maszyny podczas jazdy. Konstrukcja większości motocykli sprawia jednak, że elementem niezbędnym do wykorzystania kufra jest skomplikowany, odpowiednio ukształtowany stelaż do kufra centralnego.

Stelaż pod kufer centralny zapewnia stabilność kufra lub jego podstawy

Typowy stelaż na kufer centralny w praktyce przedłuża ramę motocykla, tworząc miejsce gwarantujące stabilność kufra podczas jazdy. W niejednym przypadku, stelaż kufra centralnego nie jest miejscem montażu samego kufra, ale związanej z kufrem płyty montażowej. Nawet w takim przypadku, tak płyta montażowa, jak i stelaże pod kufer centralny mogą być przygotowane pod konkretny model kufra, a co najmniej serię modeli danego producenta.

Rozmaite stelaże pod kufer centralny motocykla w Gmoto.pl

U nas znajdziesz stelaże kufrów centralnych motocykla cenionych producentów akcesoriów motocyklowych. Oferujemy wysokiej jakości, wytrzymałe stelaże kufrów centralnych firm SW-Motech, Givi czy Shad, osobne i z płytami montażowymi pod kufer. Cechy i parametry stelażu są dostępne po kliknięciu na produkt.