Motocykle Peugeot

Charakterystyka marki

motocykle Peugeot - logo

Ta francuska firma znana przede wszystkim z produkcji samochodów ma na swoim koncie kilka modeli motocykli. Początek firmy datuje się na 1810 rok, gdy to Jean Pierre Peugeot rozpoczął działalność firmy, którą były zakłady mechaniczne zlokalizowane niedaleko Miluzy. Firma  rozwijała się, aby pod koniec lat 90-tych XIX wieku, ówcześni właściciele firmy rozpoczęli produkcję rowerów.

                                                            

Wnuk legendarnego założyciela firmy Peugot- Armand zdecydował, że firma założona przez dziadka rozpocznie produkcję samochodów i innych pojazdów silnikowych. I tak się stało. Z fabryki pierwszy samochód wyjechał w 1889, a w 1891 roku wyprodukowano kolejny modle auta tym razem z silnikiem spalinowym

 

Pierwszy motocykl, który wyjechał z fabryki Peugeot na początku XX wieku, a dokładnie w 1903 roku. Motocykle przyjęły się na rynku i do dziś cieszą się popularnością. Są dobrej jakości, ekonomiczne, atrakcyjne wizualne i dobrze się  sprzedają. Obecnie motocykle produkowane są pod logo dwóch marek, a mianowicie PSA Peugeot-Citroen.

 

Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe